Skip to main content
Domki Nad Czarną  logo

Dlaczego nocleg Nad Czarną to najlepszy wybór?

Całoroczne domki Nad Czarną w Sielpi Wielkiej

Nasza historia domków Nad Czarną

Dobre miejsce w przyjaznym otoczeniu gwarantuje miły i spokojny sen oraz odpoczynek na jaki zasługujesz
Domki Nad Czarną na zewnątrz
Każdy z naszych domków wyposażony jest w odnawialne źródła energii

Kilka słów o naszych domkach Nad Czarną

W skład naszego obiektu wchodzą cztery domki całoroczne z tarasem wraz z meblami ogrodowymi i grillem. Każdy z nich jest wyposażony w aneks kuchenny w pełni wyposażony i płaski telewizor wraz z telewizją naziemną. Na naszych gości czeka sauna oraz kajaki. Domki są wyposażone w kominki typu -koza co nadaje wyjątkowego klimatu i ciepła oraz grzejniki elektryczne, więc zima nam nie straszna. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie a ma do wyporu plac zabaw, trampolinę oraz piaskownicę. Nasz obiekt jest nad samą rzeką Czarną a dla naszych gości mamy przygotowaną specjalną plażę a w każdym domku czekają leżaczki z naszym logiem.

Pozwól, że się przedstawimy

Jesteśmy szczęśliwą i mówią, że „pracowitą” rodziną (na pokładzie Mama Marta, Tata Tomek i dwie wesołe córki- Alicja i Emilia), która znalazła swoje miejsce na ziemi – raj, którym chcemy się z Wami podzielić.

Czy spędzaliście już urlop w pięknych okolicznościach przyrody, czytając książkę i słuchając śpiewu ptaków? Pijąc aromatyczną kawę i wodząc wzrokiem po rzece Czarnej? To, co mamy Wam do zaproponowania to Sielpia, jakiej jeszcze nie znacie… Miejsce pełne zieleni oplecione wszędobylskim lasem… Przestrzeń, gdzie budzi Cię NATURA i śpiew ptaków… Miejsce, w którym spotkasz czarnego bociana, bobry, kaczki i konie (które nas czasem odwiedzają zaglądając do naszych okien) Ale jest to przede wszystkim Nasz azyl, do którego serdecznie Cię zapraszamy… Cisza i spokój… – Nasze domki Nad Czarną

Noclegi Nad Czarną wyposażenie
U nas zawsze jesteś blisko natury. Wystarczy wyjść z domku
Domek Alicja
Plac Zabaw Sielpia
Domek Emilia Nad Czarną
Rzeka Czarna Sielpia WIelka

Zobacz co piszą o nas nasi goście

Adam
Maja, Piła
Marta
Małgorzata
Dorota